Öztopçular Hafriyat
Hafriyat sektöründe önde gelen firmalarından Öztopçular Hafriyat 1983 yılında sektöre adım attı. Bağcılar merkezde kurulan firma 1995 yılında Öztopçular Hafriyat adıyla limited şirkete dönüştü. Dünya standartlarına uygun iş makineleriyle performansını daima en üst seviyede tuttu.

Hafriyat sektörü ile ilgili dünyadaki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip edip, etkin bir biçimde sistemlerini entegre eden Öztopçular Hafriyat, kalite, etkinlik süreklilik ve ekonomik olmayı çizgisinin vazgeçilmez ana usunusu kabul etmektedir. Kaliteli, özenli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile kısa sürede önemli mesafeler kaydeden Öztopçular Hafriyat büyük projelere imza attı. Kısa zamanda yakalanan bu başarının sırrı ise firmanın referanslarıdır. Öztopçular sektörün önde gelen isimlerinden biridir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

İnşaat bölgesinde yapacağımız çalışmalarda bölge halkına zarar vermeyecek şekilde ve en üst seviyede güvenlik ortamında gerçekleştirmek, yasal gerekliliklerden taviz vermeden insalara ve çevreye saygılı temeller oluşturmak , Müşterilerimize daima dürüst olmak ve onların isteklerinden sapma yapmamak temel ilkemizdir.

“Öztopçular Hafriyat’ın geleceğe dair vizyonu’nu oluşturmaktadır.”